KONST / Litografier / Färglitografier 9344374
nr 934 4374
Färglitografier
2 st. Nils E Johansson, stilleben, numrerade och signerade, motivet: 19x32 + 34x47
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 12 januari 2015
kl 19:57:21
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
12 jan
e-auktion
Läs mer om e-auktion